Přeskočit na obsah

Tim Don – The Man with the Halo

Tim Don je jedním z nejlepších triatlonistů světa. Těsně před mistrovstvím světa v Ironman měl vážnou nehodu a měl obrovské štěstí, že přežil. Výsledkem bylo vážné poškození páteře (v podstatě zlomený vaz). Někdo by se v takové situaci vzdal. Tim si ale stanovil cíl a začal makat na tom, aby se co nejdřív vrátil ke sportu a závodění na špičkové úrovni. 

tim don halo
Tim Don

Dokument The Man with the Halo je hodně motivační záležitost, která vám možná vrátí důvěru v to, že když se na něco opravdu zaměříte, dokážete to.

tim halo


Autorem výše uvedeného textu je neúnavný běžec a propagátor udržitelného lidského bytí Karel Holub. Karel na první pohled zaujme svým vzhledem a na druhý pohled svými znalostmi. Má totiž chuť se zlepšovat nejen v běhání, ale i v osobním rozvoji. Sympatické je, že na rozdíl od mnohých ostatních nemá potřebu tohle dávat na obdiv. Dělá to totiž sám kvůli sobě. Pokud se ti uvedený článek líbil, věz, že mnohem více vychází pravidelně každý pátek v jeho newsletteru Běžím dokud můžu. Kliknutím na níže uvedený odkaz se můžeš přihlásit k jeho pravidelným odběrům. Doporučuji.

Běžím dokud můžu

bezim dokud muzu