Přeskočit na obsah

Termínovka do kapsy? Actigo!

Chceš mít přehled o tom, kde se běží jaký závod? Můžeš listovat z nostalgie v tištěné termínovce, můžeš procházet různé weby s odkazy na závody v okolí nebo můžeš mít vše v kapse a na jednom místě. Aplikace Actigo za kterou stojí Behej.com má však daleko větší ambice. Co nabízí a co bude nabízet?

actigo

Actigo dnes

Hlavním úkolem aplikace je najít běžecký závod, který hledáš. To lze snadno. Stačí nastavit termín, místo, vzdálenost od něj a případně zafiltrovat další parametry (vzdálenost, povrch, typ závodu, …). Listováním mezi závody si můžeš snadno přidat závod mezi oblíbené a vytvořit si tak svoji běžeckou termínovku.

Nevíš, kde jsi? Nevadí. Aplikace hledá závody i dle GPS polohy. Ideální způsob jak si najít neznámý závod v místě dovolené či pracovní cesty.

Pro pořadatele závodů přináší aplikace snadnou možnost vložení závodu do online termínovky. Jednotlivé události lze kopírovat s následnou editací. Není tak nutné opětovně vypisovat všechny informace a odkazy. Neméně důležitá je také možnost komunikace s běžci na jednom místě.

proc aplikace actigo

Actigo zítra

Vize kam posunout aplikaci je však daleko větší. Jedno místo, které bude spojovat běžce. Jedno místo pro registraci do závodů. Hledáš informace o závodě na různých sociálních sítích? Výsledky, fotografie, videa? Už nebudeš muset. Aplikace Actigo je zaměřena na běžecké události. Zatím. Postupem času zde najdeš i jiné sporty.

stazeni registrace

Buď u toho i Ty

Actigo se právě rodí. A to je skvělé! Právě tvoje nápady se tak můžou zohlednit pro další vývoj. Pokud máš zájem se stát “beta-testerem”, přihlas se k testování aplikace. Budeš to jednou ty, kdo ocení její výhody.