Běhotoulání
knihy o běhání
Přeskočit na obsah

Jak jsem si vyběhal členství v BK Ludgeřovice

  • Závody

Ludgeřovický kros – Jsou to prakticky přesně dva roky co jsem začal běhat. A konečně nastal ten správný čas se zúčastnit místního závodu, který mám prakticky hned za domem a který pořádá BK Ludgeřovice.

BK Ludgeřovice

Co více si přát. Krásně slunečná sobota a na startu 88 běžců, kteří jsou připraveni se poprat s trasou na 10km, která začíná i končí na hřišti TJ Ludgeřovice.

Vybíhám i dobíhám ve zdraví a to v čase 0:45:34 hod a celkově obsadím 21. místo. Na vítěze ztráta 8:13 min. I přesto beru, tak jako ostatní finišerskou medaili.

Vyhodnocuje se i kategorie místní muži a ženy. V mužích obsadím druhé místo za Radomírem Březinou, který doběhl v čase 0:41:34 hod a obsadil celkové druhé místo ve své věkové kategorii. Na stupně vítězů se však nedostanu. Je 11.11., tj. svátek má syn Martin, takže po doběhu klobása/pivo a mažu na oběd. Odpoledne pak přesun do Hranic na sraz ze SPŠ po 20-ti letech.

close

Články z webu do emailu?

Nenech si odběhnout zajímavý obsah. Nové články z webu můžeš dostávat jednou týdně přímo do Tvého emailu formou Newsletteru. Žádné obchodní sdělení ani reklamy. Vyzkoušej a uvidíš. Odběr lze kdykoli odhlásit. Poběž se mnou.

Ahoj 👋
Rád tě poznávám.

Nenech si utéct zajímavý obsah. Přihlas se k odběru nových příspěvků přímo do Tvého emailu.

Nespamuji a nerozesílám obchodní sdělení! Email s novinkami bude odeslán max. 1x týdně. Odběr lze kdykoli odhlásit.