Přeskočit na obsah

Podpora blogu o běhání

Tento blog nepíše žádná firma, redakce, organizace, reklamní agentura,… Tvořím to já, když mám čas. Proč? Běžec musí mít svůj cíl. Začínáme s tím, že chceme uběhnout určitou vzdálenost, ale časem chceme více. Chceme danou vzdálenost zaběhnout rychleji než včera nebo chceme doběhnout dál.

Svůj jasný cíl tak má také tento web. Propagovat běh jako součást každodenního života. A díky příspěvkům od Tebe si chce vydělat na svůj provoz. Co to znamená? Pokrýt náklady na hosting, doménu, redakční pluginy a na nákup knih pro další recenze. Vytrvalost je mě bližší než rychlost. Díky tomu zde najdeš přes 100 recenzí knih o běhání a další zajímavosti ze světa běhání.

Dej vědět o webu ostatním

Budu moc rád, pokud budeš sdílet web či konkrétní příspěvky s ostatními. Použít lze níže uvedené ikonky nebo ikonky v levém horním roku.

Podpoř web behotoulani.cz

Peníze na běžecké knihy pro napsání recenzí, rozšiřující pluginy pro web, domény, hosting, ….

Podpoř týdenní newsletter

Zajímavosti o běhání přímo do tvého emailu. Žádné obchodní sdělení, pouze zajímavé informace ze světa běhu. Přihlášení k odběru najdeš na konci stránky. Čteš zdarma apokud chceš tak zaplatíš. Měsíční předplatné můžeš kdykoli zrušit. Kvalitu garantuje portál Pickey.cz

Zapoj se do tvorby obsahu

Máš napsaný svůj článek o běhání? Může to být recenze knihy o běhání, report ze závodu, zajímavost z běžeckého světa, prostě vše co může být zajímavé i pro ostatní. Pošli svůj příspěvek, zveřejním ho na webu.

diky a ja bezim dal